Duplázd meg a szabadidőd
Minél jobban működik egy méhészet, annál több feladata van a méhésznek. Aztán eljön az a pillanat, amikor választani kell... Az okos méhész megteremti az egyensúlyt munka, magánélet és egészség között.
Ez a hanganyag abban segít, hogy hogyan lehet a rendelkezésünkre álló időt minél termelékenyebben, hasznosabban eltölteni. A versenyelőny nem is annyira a jelennek szól, hanem a verseny és az árharc erősödésével harapófogóba kerülő méhészetek számára jelenthet kiutat a hatékonyabb termelés által. Ez a kiadvány azoknak szól, akik nem akarják megvárni a jövő nehézségeit, hanem előre felkészülnek a várható kihívásokra. Ugyanakkor nem ajánlom azoknak, akik úgy gondolják, hogy lehetetlen lenne jobban, ügyesebben és okosabban dolgozni annál, mint ahogy ők jelenleg méhészkednek.
"Zimmer Zoltán tanácsainak köszönhetően ma kétszer annyi méhcsaládot kezelek kevesebb időráfordítással, így a családomra, gyermekeimre több időm jut." (Horváth Zoltán, Harkány)
"Kiegyensúlyozottságot tükröz számomra a méhészeted és az életed. Folyamatosan fejlődő, magas színvonalú méhészetet vezetsz. Segítőkész vagy, pedig nyugodtan elküldhetnéd az érdeklődőket, mondván, hogy konkurencia." (Szőke Tamás, Bezedek)
"Az utóbbi évek egyre dráguló üzemanyag és takarmány árai a méhészetben is jelentős átalakulásokat indukálnak. Saját bőrünkön tapasztaljuk, hogy azonos jövedelem eléréséhez mind több és több méhcsalád termeltetése szükséges. Az eddig sem könnyű munkákat minél hatékonyabban kényszerülünk elvégezni, melyek optimális szervezése és kivitelezése nem kis feladat. Ebben nyújthat segítséget Zimmer Zoltán, aki élenjáró személyes példájával, és tapasztalataival nagyban megkönnyíti méhészeti időgazdálkodásunk tervezését." (Rajczi Balázs, Szenna)
"Sok méhész arra büszke, hogy napi 16 órát dolgozik, és lehet, hogy sikert arat a méhészetben, de a családi életében így valószínűleg kudarcot vall. Egy méhészet, mint bármely vállalkozás, akkor jó, ha nélkülünk is működik. Valahol minden méhész sóvárog arra, hogy alkalmazottal dolgoztasson, de az aggódás és a kicsinyhitűség általában erősebb bennünk, mint a vállalkozó szellem. Bőven van hova fejlődnünk ezeken a területeken!" (Demeter László, Vasad)